درباره ما

تکنولوژی جز لاینفک زندگی بشریت شده است ، به گونه ای که اکثر کارهای روزمره تحت تاثیر همین تکنولوژی قرار دارد و یا وابسته به آن است. از این رو خرید وسایلی مثل لپ تاپ که بسیار پرکاربرد هستند، در اولویت قرار دارد چرا که می توانید بسیاری از کارهای روزمره خود را با آن ها به حل برسانید. اما مشکل فقط به همینجا ختم نمی شود و خرید لپ تاپ دست اول نیز خودش معضلی شده است. از این رو خیلی از افراد به دنبال خرید لپ تاپ های استوک موجود می روند تا بتوانند با هزینه ای که می کنند لپ تاپ سرحال تر و مدل بالاتری خریداری کنند. اما برای خرید لپ تاپ استوک حتما باید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید تا به راحتی بتوانید به خرید بپردازید. در میان چندها شرکتی که در بازار موجود است، بازرگانی شمال استوک ایران یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مراکز فروش لپ تاپ های استوک در شمال ایران است. بازرگانی شمال استوک ایران با یک دهه سابقه در حوزه فروش لپ تاپ های استوک در شمال ایران توانسته است توجه مشتریان را به خود جلب کند. در بازرگانی شمال استوک ایران انواع لپ تاپ های صنعتی با سفارش اروپا به پخش می رسند. حتی اگر شما یک فروشنده لپ تاپ استوک هستید، باز هم می توانید تبدیل به مشتری ثابت شمال استوک شوید، چرا که ما لپ تاپ های استوک را به صورت عمده نیز به پخش می رسانیم.

انواع لپ تاپ هایی که در بازرگانی شمال استوک ایران به فروش می رسد شامل سری های لپ تاپ اچ پی ، ایسوس، ایسر، مایکروسافت و … است که شرکت ما به صورت مستقیم پخش کننده این لپ تاپ هاست. تیم بازرگانی شمال استوک ایران متشکل از افراد متعهد به کار است که ضمانت محصولات خود را به مشتری اعلام می دارند. شما برای خرید لپ تاپ از شمال استوک مهلت تست دارید و می توانید سلامت فنی ، باتری و هرگونه ویژگی های لپ تاپ را قبل از خرید چک نمایید.
لازم به ذکر است که بگوییم لپ تاپ استوک ، دست دوم نیست و لپ تاپ هایی هستند که به مصرف بالا نرسیدند و یا افراد تنها جعبه آن ها را باز کرده اند و از این رو لپ تاپ دیگر آکبند نیست. به همین دلیل است که قیمت این مدل لپ تاپ ها نسبت به لپ تاپ های دست اول پایین تر است. اگر می خواهید لپ تاپ استوک را با ضمانت و کیفیت و همین طور قیمت مناسب خریداری نمایید کافی است با تیم مشاوره بازرگانی شمال استوک ایران مشورت نمایید.